درب اتوماتیک گیلگن در سویس

درب اتوماتیک گیلگن در سویس

۰۹۱۰۰۶۲۷۴۲۰-۰۲۱۸۸۹۴۸۵۶۰

درب تلسکوپی به منظور استفاده بیشتر در دهانه ورودی طراحی شده است تا حداکثر عرض بازشو دو / سوم عرض دهانه در برای ورودی مکانهایی که نیازمند بازشو عریض تری باشند ، ارائه می نمایند .انواع این درب ها عبارتند از :

۱- درب اتوماتیک تلسکوپی با ۴ لنگه متحرک
۲- درب اتوماتیک تلسکوپی با ۱ لنگه ثابت و ۲ لنگه متحرک
۳- دربهای اتوماتیک با ۴ لنگه متحرک و بدون لنگه یا پانل ثابت
۴-درب اتوماتیک تلسکوپی بدون پانل ثابت فقط با ۲ لنگه متحرک
۵- درب اتوماتیک با ۶ لنگه متحرک که هر طرف با ۳ لنگه به راست و چپ حرکت میکنند.
تکنولوژی بکار رفته در طراخی و تولید این درب ها از سوی شرکت های مختلف در بازار وجود دارد ولی آنچه سیستم تلسکوپی گیلگن در را متمایز کرده قدرت و توان بالا و همچنین دارا بودن ریل کف جهت اتصال زیر فریم به آن که سهولت حرکت و عدم لرزش و در امدن لت ها را از جای خود باعث میشود .
این امر در تصادم و ضربه هایی که معمولا در بیمارستان ها توسط صندلی چرخدار یا تخت بیمار با لت های متحرک ایجاد میشود یا در ترمینال های مسافری و مرزی با ساک دستی چرخ حمل بار وغیره انجام میشود را بخوبی دفع کرده مانع از خروخ لت (لنگه درب ) از جای خودش شده خرابی را به حداقل می رساند .

 

نکات پایانی

درب شیشه ای  یکی از ملزومات دکوراسیون لوکس و مدرن ساختمان های امروز به حساب می آیند. قیمت درب شیشه ای  را در سایت قائم الکتریک مشاهده کنید. همچنین درب ورودی ساختمان ها نیز برای حفظ امنیت عبور و مرور نیازمند تجهیزات راهبند  است. قیمت راهبند  را از قائم الکترونیک به راحتی دریافت کنیدتیم نکته عمومی و عامیانه این است که در شیشه ای یا همان درب شیشه ای به درب اتوماتیک شیشه ای اشاره دارند.  درب شیشه ای اتوماتیک   در انواع مختلف را از قائم الکترونیک بخواهید.

———————————————

همچنین می توانید کرکره برقی و  قیمت کرکره برقی  و پرده برقی  را در وبسایت قائم الکترونیک و از کارشناسان این شرکت استعلام کنید. ما ۲۴ ساعت شبانه روز آماده خدمت به شما عزیزان هستیم. هموطنان ایرانی همچنین می توانند انواع  جک برقی و قیمت جک برقی را در سایت  قائم الکترونیک دنبال کنند.

همچنین می توانید برای آگاهی از قیمت های راهبند ستونی و راهبند بازویی با کارشناسان شرکت قائم الکترونیک تماس بگیرید.

در مورد ما :

 شرکت قائم  با یازده سال تجربه در ارائه خدمات فنی و فروش تجهیزات ساختمان. درب شیشه ایراهبندجک برقی درب پارکینگ – پرده برقی – کرکره برقی – درب زیر سقفی سکشنال – دوربین مداربسته …. ارائه خدمات می نماید

تماس با مدیریت :
تلفن :   09127152970

آدرس شرکت : تهران – میدان انقلاب ، ابتدای کارگر جنوبی
تلفن :   09909221104  —   88948560-021     —  09100627420 
ایمیل :info[at]gem-cctv[dot]ir 

gmail :  ghaemelectronicmahan.cctv[at]gmail[dot]com

تمامی حقوق برای قائم محفوظ است.