قیمت موتور کرکره برقی

قیمت موتور کرکره برقی | لیست قیمت موتور کرکره برقی

لیست قیمت انواع موتور کرکره برقی ساید | توبولار

در زیر لیست قیمت انواع موتور کرکره برقی ساید | توبولار  در برندهای  مختلف  موجود است.

شما می توانید با کلیک بر روی هر کدام از دسته های زیر از قیمت و جزییات هر کدام به تفصیل با خبر شوید.

همچنین می توانید با تماس با واحد فروش شرکت قائم الکترونیک مشاوره رایگان دریافت کنید.

بدلیل نوسان قیمت ارز برای آگاهی از قیمت  روز محصولات با شماره های زیر تماس بگیرید.

۰۹۹۰۹۲۲۱۱۰۴ – 09100627420

لیست قیمت انواع  موتور کرکره برقی ساید و توبولار

موتور کرکره برقی  بارزانته
قیمت  موتور کرکره  اسمارت
لیست قیمت  موتور  تسلا
قیمت موتور  اپیدور EPIDOOR

 

 موتور کرکره لیفت توربو
موتور  اس دی سی SDC
 قیمت موتور کرکره برقی سیرون
 قیمت ساید پر سرعت
 قیمت موتور کرکره برقی  یونیورسال

آنچه که باید در مورد بدانیم

نوع کرکره  و متعلقات الکترونیکی اولین موضوع در خرید پکیج انتخاب   و متعلقات الکترونیکی آن است.

در دنیا چندین شرکت تولید کننده ی وجود دارد که انواع کرکره برقی برای محل های مختلف را تولید می کنند.

از نظر تاریخی ابتدا کرکره سانترال (mc ) تولید گردید که به جهت برقی نمودن کرکره های سنتی مورد استفاده قرار میگرفت. به دلیل عدم استقبال مردم از این نوع کرکره با گذر زمان کرکره تیوبلار به بازار عرضه شد. از بهترین تولید کنندگان کرکره تیوبلار میتوان از زومر آلمان و برندهای چینی مرغوب از کرکره   SDCو کرکره بارزانته نام برد. موتور کرکره سایدنیز نوع دیگر کرکره است که  بهترین تولید کنندگان آن الرو آلمان، sdc و کرکره برقی بارزانته در بازار ایران موجود است.

کرکره توبولار (تیوبلار) 

 این نوع ها برای تمامی انواع کرکره قابل استفاده است. به همین دلیل های تیوبلار پر استفاده ترین نوع در کرکره برقی ها به حساب می آیند. علت نام گذاری آن، شکل لوله ای آن است. همچنین یکی دیگر از دلایل محبوبیت این نوع کرکره، نصب آسان آن است که می توان با توجه به وزن تیغه کرکره، موتور مناسب را برای آن استفاده کرد.

این موتور ها در وزن های ۳۰، ۵۰، ۸۰، ۱۰۰، ۱۲۰، ۱۴۰، ۲۳۰ و ۳۰۰ کیلوگرم موجود است. پیشنهاد می شود در مواردی خاص به توصیه فروشنده چنانچه ابعاد و وزن کرکره به حدی باشد که موتور ۳۰۰ نیوتن قابل استفاده باشد از موتور ساید ۳۰۰ بهره گیریم.

برای مثال موتور های ۲۳۰ و ۳۰۰ نیوتن اغلب  دارای  تاج  و آداپتور سایز ۱۱ گرد و موتور های سبک تا وزن ۱۴۰ دارای تاج و آداپتور ۸ گرد یا ۷ هشت ضلعی است. کاملا بدیهیست که قیمت کرکره برقی با توجه به وزن این کاملا متفاوت است برای استعلام قیمت با قائم الکترونیک تماس بگیرد.

همچنین توجه داشته باشید که تاج و آداپتور در های مختلف با هم متفاوت است، که با استفاده از یک شافت گرد یا هشت ضلعی (بسته به تاج آداپتور و ) به راحتی قابل نصب می باشد.

عملکرد توبلار در زمان قطع برق

 این نوع در زمان قطع برق دارای یک آچار خلاص کن می باشدکه به طرق مختلف میتوانند حرکت کنند:

۱) ازطریق دستیگره خلاص کن که قالبأ بعضی از فروشگاهها بواسطه حرکت دادن سایبان فروشگاه از آن استفاده مینمایند. با چرخاندن آن میتوانید کرکره را به بالا و پائین هدایت نمائیم.

۲) از طریق آچار جک خودرو که این وسیله نیز در اکثر خودروها موجود می باشد .

توجه داشته باشید استفاده از خلاص کن تیوبلار لزوما در زمان قطع برق کاربرد ندارد و در هر حالتی میتوانید از خلاص استفاده نمائید. این نوع دارای ۲ نوع بک آپ دار (ups) و بدون بک آپ در بازار موجود است. در صورت خرید مدل ups دار این کرکره نسبت به ابعاد تا ۳۰ مرتبه در زمان قطع برق میتواند حرکت کند.

کرکره ساید      

کابرد این نوع موتور کرکره اغلب برای فروشگاهها و پارکینگهای پرتردد و کارخانجات است.

از معایب این نوع موتور فضای زیادی است که موتور اشغال میکند. طول پلیت این موتور حدود ۶۰ سانتی متر است و در مقابل در موتور های تیوبلار طول پلیت از ۳۰ سانتی متر تجاوز نمیکند. همین موضوع میتواند یکی از معایب جهت استفاده در فروشگاههای کوچک وپارکینگهای کوچک به حساب آید.

قیمت موتور کرکره برقی

مزایای کرکره ساید

قدرت بالا بیصدا بودن موتور خصوصأ مدل ۲۴ ولت آن که دارای باطری بک آپ می باشد از مهمترین مزایای این نوع موتور کرکره است. در زمان قطع برق می توان کرکره را متناسب با وزن آن تا چندین مرتبه بالاوپائین آورد.

از دیگر محسنات این نوع موتور خارج بودن موتور از داخل شافت است که در زمان خرابی موتور نیاز به پائین آوردن تیغه و مسدود نمودن محل نصب کرکره نیست. به عبارتی دقیق تر با فعال کردن (پاراشوت به اشتباه ) اهرم ایمنی موتور میتوان موتور را تعویض و یا تعمیر کرد.

عملکرد این نوع موتور در زمان قطع برق

این نوع موتور دارای یک زنجیر خلاص کن است که در زمان قطع برق مورد استفاده قرار می گیرد. این زنجیر به طریق ذیل میتوانند حرکت کند.

 چنانچه کاوری روی موتور را پوشانده باشد می بایست درب کاور را باز کرده و زنجیر را از داخل کاور خارج کنید. زنجیر آن بصورت رفت و برگشت حرکت می کند و با چرخانده آن به بالا و پائین، کرکره را می توانیدحرکت دهید. توجه داشته باشید در حین حرکت دادن زنجیر، قلابی نیز توسط زنجیر کشیده میشود که حکم کلاچ موتور را دارد و با پائین کشیدن آن توسط حرکت زنجیر گیربکس از موتور جدا میشود. این نکته را نیز بگوییم که فشار بیش از حد باعث شکستگی اهرم کلاچ میشود پس مواظب باشید.

اگر تمایل دارید درب شیشه ای  و راهبند خریداری کنید می توانید مطالب زیر را دنبال کنید. بار کلیک بر روی کلمات بولد شده می توانید به صفحه مذکور مراجعه کرده و اطلاعات مفیدی در خصوص درب شیشه ای و راهبند کسب کنید.

ابتدا پیشنهاد می کنیم در صورتی که میخواهید درب اتوماتیک شیشه ای خریداری کنید ابتدا باید مطلب درب شیشه ای چیست؟  را مطالعه کنید.

شما می توانید قیمت درب شیشه ای را نیز در سایت قائم الکتریک مشاهده کنید.

از سوی دیگر درب ورودی ساختمان ها نیز برای حفظ امنیت عبور و مرور نیازمند تجهیزات راهبند است. نازلترین قیمت راهبند  را از قائم الکترونیک به راحتی دریافت کنید

 

همچنین میتوانید برای دریافت خدمات تعمیر انواع برندهای زید با ما در تماس باشید :

ktm – دست دوم –  sdc – تیونی – بارزانته –   هیوت – پاور – فونیکس – نوبل – تور –  tor – altai –  موتور access – موتور akg – قیمت موتور altai – موتور barzante – موتور کرکره برقی casa – dc –  hutte – قیمت hutte – مشخصات ktm – موتور ساید کرکره برقی  lennox – موتور mc کرکره برقی – موتور کرکره برقی neu – قیمت موتور کرکره برقی neu – موتور کرکره برقی power – موتور phoenix – موتور somfy –  sds – smart – قیمت sdc – قیمت sevil – نمایندگی فروش sdc – قیمت موتور ساید sdc – موتور کرکره برقی tonic – موتور کرکره برقی tiuny – قیمت موتور کرکره برقی tiuny – موتور کرکره برقی ural  –  ups – قیمت ساید (ups دار ) – winner – 24 ولت – قیمت موتور بارزانته 300 – بارزانته 600

در مورد ما :

 شرکت قائم  با یازده سال تجربه در ارائه خدمات فنی و فروش تجهیزات ساختمان. درب شیشه ایراهبندجک برقی درب پارکینگ – پرده برقی – کرکره برقی – درب زیر سقفی سکشنال – دوربین مداربسته …. ارائه خدمات می نماید

تماس با مدیریت :
تلفن :   09127152970

آدرس شرکت : تهران – میدان انقلاب ، ابتدای کارگر جنوبی
تلفن :   09909221104  —   88948560-021     —  09100627420 
ایمیل :info[at]gem-cctv[dot]ir 

gmail :  ghaemelectronicmahan.cctv[at]gmail[dot]com

تمامی حقوق برای قائم محفوظ است.