لیست و قیمت محصولات قائم الکترونیک

محصولات قائم الکترونیک را در دسته بندی های کلی با نام های زیر می توانید ببینید:

  1. قیمت انواع درب شیشه ای
  2. قیمت انواع کرکره برقی
  3. قیمت انواع راهبند
  4. قیمت انواع جک برقی
  5. قیمت انواع دوربین مداربسته

شما می توانید با کلیک بر روی هر کدام از دسته های فوق از نوع و قیمت و جزییات هر کدام به تفصیل با خبر شوید. همچنین می توانید با تماس با واحد فروش شرکت قائم الکترونیک مشاوره رایگان دریافت کنید.

۰۹۹۰۹۲۲۱۱۰۴ – ۰۲۱-۶۶۱۲۸۸۴۷

درب شیشه ای / قیمت درب های شیشه ای

قیمت محصولات

قیمت محصولات و ارائه جزییات آن محصول یکی از مهمترین موضوعات در انجام خریدهای اینترنتی است. ما در ادامه این مطلب محصولات مختلفی که در شرکت قائم الکترونیک به شما عزیزان عرضه می شود را معرفی می کنیم تا به شما کمک کنیم بهترین محصول را خریداری کنید.

درب ها اصلی ترین ورودی ساختمان ها هستند که علاوه بر ایجاد امنیت در ساختمان، در زیبایی نیز موثرند. با پیشرفت روزافزون تکنولوژی و فناوری در صنعت ساختمان، درب ها نیز دچار تحولات جالبی شدند. درب کشویی دستی حاصل این تحولات به شمار می آیند. درب شیشه ای کشویی که امروزه در نقاط مختلف شهر شاهد رواج روزافزون آنها می باشیم در دو مدل درب شیشه ای دستی لولایی و درب شیشه ای ریلی عرضه می گردد.

درب ورودی هر مکان نشان دهنده شخصیت و ماهیت کلی آن فضا به حساب می آید. در معماری قدیم ایران به نحوه ورود یک مکان به شدت تاکید می شده است. از سوی دیگر در دنیای مدرن توجه به شفافیت ورود و حضور اشخاص به یک مکان به یک اصل جهان شمول تبدیل شده است.

اگر به تحولات صنعت ساختمان سازی در کشور ایران نیز نگاه کنید کاملا واضح است که در سه دهه اخیر سبک های معماری مدرن بیش از گذشته با استقبال روبرو می شود و به همین دلیل استفاده از درب های شیشه ای اتوماتیک نیز هر روز بیشتر می شود.

انواع درب شیشه ای

درب شیشه ای تلسکوپی، درب شیشه ای دستی لولایی ، درب شیشه ای ریلی، درب شیشه ای سوئینگ و درب شیشه ای نیم گرد از جمله پر کاربردترین درب های شیشه ای حال حاضر در بازار ایران است. با کلیک بر روی صفحه لیست قیمت درب شیشه ای می توانید قیمت محصولات مختلف درب شیشه ای را نگاه کنید و البته می توانید با یک تماس ساده از مشاوره کارشناسان فروش ما نیز بهره مند شوید.

کرکره برقی /  قیمت کرکره برقی

جک برقی

کرکره برقی در واقع همان درب کرکره ای رول آپ معمولی است که به آن موتور اضافه شده است. قیمت کرکره برقی از کرکره سنتی بالاتر است ولی بصورت برقی و با استفاده از ریموت کنترل بالا و پایین می رود. حال این کرکره برقی با توجه به کاربردهای مختلف از تیغه و موتورهای مختلف استفاده می کند.

کرکره برقی نوع پیشرفته کرکره های رول آپ معمولی است که با اضافه کردن یک موتور به آن امر جابجایی و باز و بسته کردن درها به سهولت انجام می شود و از این طریق امنیت واحد تجاری شما نیز تضمین می گردد. قاعدتا قیمت این محصول از انواع کرکره های سنتی بیشتر خواهد بود. نحوه تعیین قیمت کرکره های برقی به دو عامل عمده جنس تیغه های آن و ابعاد و اندازه ای که مشتری سفارش می دهد بستگی دارد.

با کلیک برروی لیست قیمت کرکره برقی می توانید قیمت هامحصولات مختلف کرکره برقی را مشاهده کنید و البته با یک تماس ساده با مشاورین فروش قائم الکترونیک نیز توضیحات تکمیلی خدمت شما ارائه می شود.

راهبند /  قیمت راهبند

جک برقی

راهبند ها وسیله ای ضروری برای کنترل عبور و مرور یک فضا به حساب می آیند. استفاده از راهبند ها به حدی گسترش یافته است که شما ممکن است در طول روز بارها و بارها در اماکن مختلف انواع آن را ببینید. راهبند اتوماتیک در میان انواع راهبند بیشترین کاربرد فنی و سهولت استفاده را دارا است که در پارکینگ های عمومی پر تردد، اماکن دولتی و شرکت های بزرگ به وفور استفاده می شود. به طور کلی راهبند ها از لحاظ کارکردهای فنی به چند مدل عمده تقسیم می شوند که پرکاربردترین آنها مدل بوم دار، مدلهای بولارد و راهبند مدل زنجیری نام دارند.

با کلیک برروی لیست قیمت راهبند می توانید قیمت محصولات مختلف راهبند را مشاهده کنید و البته با یک تماس ساده با مشاورین فروش قائم الکترونیک نیز توضیحات تکمیلی خدمت شما ارائه می شود.

جک برقی / قیمت جک برقی

جک برقی

بیشتر درب های پارکینگ ها و درب های ورودی اماکن مختلف اعم از عمومی و خصوصی دارای سیستم های اتوماتیک جک هستند. برای مثال شما به احتمال زیاد نوع جک پارکینگی را در محل زندگی خود یا محل کارتان مشاهده کرده اید. با این حال در ادبیات فنی این حوزه جک های برقی به دو دسته اصلی جک های الکترومکانیکی و جک های هیدرولیکی تقسیم می شوند.

جک های الکترومکانیکی

این جک ها اغلب برای ساختمان های مسکونی و کم تردد(نسبت به اماکن عمومی) استفاده می شود. همچنین جک های الکترومکانیکی برای درب های سبک مناسب تر است.

جک های هیدرولیکی

این نوع از جک ها برای درب های سنگین و همچینین اماکن پردتردد مانند ادارات استفاده می شود.   در درب های هیدرولیکی برای امنیت بیشتر و جفت شدن لنگه ها بر روی هم از قفل برقی استفاده می شود.

با کلیک برروی لیست قیمت جک برقی می توانید قیمت محصولات مختلف جک برقی را مشاهده کنید و البته با یک تماس ساده با مشاورین فروش قائم الکترونیک نیز توضیحات تکمیلی خدمت شما ارائه می شود.

دوربین مداربسته / قیمت محصولات دوربین مداربسته

دوربین مداربسته قیمت محصول

بگذارید اول به این سوال جواب دهیم که دوربین مداربسته چیست؟ به کلیه دوربین هایی اطلاق می گردد که در محل خود ثابت بوده و تصاویر را به یک یا چند محل ارسال می کنند. از آنجا که اغلب این دوربین ها در حفاظت، نظارت و سیستم های مانیتورینگ امنیت بکار می رود این واژه بیشتر به همین حیطه بر می گردد اما معنی فنی آن حتی دوربین های ویدیو تلفن و کنفرانس را نیز دربر می گیرد.

با کلیک برروی لیست قیمت دوربین مداربسته می توانید قیمت محصولات مختلف دوربین مداربسته را مشاهده کنید و البته با یک تماس ساده با مشاورین فروش قائم الکترونیک نیز توضیحات تکمیلی خدمت شما ارائه می شود.

انواع درب اتوماتیک ، راهبند، کرکره برقی و جک برقی  را از قائم الکترونیک بخواهید.

مطالبی برای مطالعه بیشتر:

درب شیشه ای چیست؟  یکی از ملزومات دکوراسیون لوکس و مدرن ساختمان های. امروز به حساب می آیند. قیمت درب شیشه ای را در سایت قائم الکتریک مشاهده کنید. همچنین درب ورودی ساختمان ها نیز برای حفظ امنیت عبور و مرور نیازمند تجهیزات راهبند است. قیمت راهبند  را از قائم الکترونیک به راحتی دریافت کنیدتیم نکته عمومی و عامیانه این است که در شیشه ای یا همان درب شیشه ای به درب اتوماتیک شیشه ای اشاره دارند. درب شیشه ای در انواع مختلف را از قائم الکترونیک بخواهید.

نکات پایانی

همچنین می توانید کرکره برقی و قیمت کرکره برقی  و پرده برقی را در وبسایت قائم الکترونیک و از کارشناسان این شرکت استعلام کنید. ما ۲۴ ساعت شبانه روز آماده خدمت به شما عزیزان هستیم. هموطنان ایرانی همچنین می توانند انواع جک برقی و قیمت جک برقی را در سایت  قائم الکترونیک دنبال کنند

در مورد ما :

 شرکت قائم  با یازده سال تجربه در ارائه خدمات فنی و فروش تجهیزات ساختمان. درب شیشه ایراهبندجک برقی درب پارکینگ – پرده برقی – کرکره برقی – درب زیر سقفی سکشنال – دوربین مداربسته …. ارائه خدمات می نماید

تماس با مدیریت :
تلفن :   09127152970

آدرس شرکت : تهران – میدان انقلاب ، ابتدای کارگر جنوبی
تلفن :   09909221104  —   88948560-021     —  09100627420 
ایمیل :info[at]gem-cctv[dot]ir 

gmail :  ghaemelectronicmahan.cctv[at]gmail[dot]com

تمامی حقوق برای قائم محفوظ است.